۱۴۰۰ جمعه ۲۴ ارديبهشت
علوم پزشکی دانشگاه آراد
با توجه به اعلام وضعيت قرمز كرونا در تهران صورت گرفت؛ ايجاد بخش‌هاي جديد براي بيماران مبتلا به ويروس كرونا در بيمارستان‌هاي بوعلي و فرهيختگان دانشگاه آزاد اسلامي
بخش‌هاي جديد خدمت‌رساني به بيماران مبتلا به ويروس كرونا در بيمارستان‌هاي بوعلي و فرهيختگان دانشگاه آزاد اسلامي راه‌اندازي شد.
بخش‌هاي جديد خدمت‌رساني به بيماران مبتلا به ويروس كرونا در بيمارستان‌هاي بوعلي و فرهيختگان دانشگاه آزاد اسلامي راه‌اندازي شد.
 
به گزارش ايسنا، دكتر اميرسعيد كريمي - رئيس بيمارستان بوعلي دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران از راه‌اندازي بخش دوم ICU بيمارستان بوعلي دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران خبر داد و گفت: با توجه به اعلام وضعيت قرمز در تهران، تعداد بيشتري تخت‌ ويژه ICU براي خدمت‌رساني به هموطنان نسبت به گذشته نياز بود.

وي با بيان اينكه به همت دكتر عليرضا خوشدل رئيس دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران و ساير مسئولان مجوز افزايش تخت‌هاي ديگر ICU براي بيمارستان بوعلي دانشگاه آزاد اسلامي صادر شده است، اظهار داشت: با كمك‌ رئيس دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران و همكارانمان، يكي از بخش‌هاي موجود در ساختمان شماره 4 اين مركز درماني بازسازي و با خريد بروزترين تجهيزات پزشكي تجهيز شد.

دكتر كريمي ادامه داد: اين بخش داراي بالاترين سطح استاندارهاي بيمارستاني است و به‌صورت 24 ساعته از بيماران بستري در اين بخش مراقبت به عمل مي‌آيد.

رئيس بيمارستان بوعلي دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران خاطرنشان كرد: در اين بخش از باسابقه‌ترين پرستاران و پرسنل كه هركدام بيش از چند سال سابقه خدمت در بخش‌هاي ويژه دارند، بهره گرفتيم. در واقع با راه‌اندازي بخش دوم ICU، تخت‌هاي ويژه ICU را به 18 تخت افزايش داديم.

همچنين دكتر حميدرضا غلامرضايي رئيس بيمارستان فرهيختگان دانشگاه آزاد اسلامي نيز با تأكيد بر لزوم اهميت خدمت‌رساني بيشتر به بيماران كرونايي در وضعيت قرمز كرونايي، گفت: در اين راستا يك بخش جديد در بيمارستان فرهيختگان به بيماران كرونايي اختصاص يافت تا بتوانيم به درمان تعداد بيشتري از بيماران بپردازيم.

انتهاي پيام 
تاریخ:
1400/01/18
تعداد بازدید:
33
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal